Līdz sacensībām:
SEB MTB maratons 2016, 2.posms, Smiltene.

Svētdien, astotajā maijā Smiltenē norisinājās SEB MTB maratona 2. posma sacīkstes. Netipiski maija sākumam visas trases garumā dalībniekus pavadīja karstums un sausums, kas lika pārbaudīt spējas un varēšanas smilšainajos ''amerikāņu kalniņos'' Niedrāja ezera apkārtnē.

Sāksim ar labām ziņām - Endijs Ramanis un Rūta Brakovska ieguva godalgotas vietas savās vecumu grupās, attiecīgi Endijs finišēja kā otrais un Rūta kā trešā. MALAČI!!! Var manīt, ka mājas trase un atbalstītāji deva savu artavu.

Jau pirmajos kilometros braucēju pārdrošības pēc varēja novērot vairākus kritienus, par laimi, bez garkalniešu līdzdalības. Turklāt tehniskas ķibeles neļāva atrādīt savus spēkus pilnīgi, caurdurtas riepas rekordlielam skaitam - Vitālijam, Atim (abi nefinišēja) un man!

Pie atbalstītāju pūļa no komandas pievienojās Vilnis Vīgants, dodot enerģiju gan uzsaucot, gan padodot pudeles īstajā brīdī.

Kā jau ierasts SEB MTB maratona dalībniekiem pirms finiša nācās šķērsot Abula upīti. Par grimasēm un sļakatām varam pārliecināties fotogrāfijās.

Turklāt Kaspars Kasparsons aizstāvēja komandas godu Ādažu velomaratonā, kur 22.50 kilometru distancē finišējot 18. vietā un savā vecuma grupā kā 5! Cerams, ka nākošreiz sanāks nogaršot pjedestāla garšu.

Sekojoši MTB Garkalne dalībnieku rezultāti, kuri deva punktus SEB MTB 2. posma ieskaitē:

MTB Garkalne (3513 p. un 22. vieta)
- Endijs Ramanis (31. vieta distancē un 2. savā vec. grupā)
- Jānis Purmalis (106. v. dist.)
- Edgars Šmits (179 v. dist.)
- Mārtiņš Ozols (235. v. dist.)

MTB Garkalne 2 (3187 un 44. vieta)
- Juris Krātiņš (162. v. dist.)
- Reinis Ozoliņš (238 v. dist.)
- Aigars Janaitis (316. v. dist.)
- Oskars Fiļipovs (479. v. dist.)

Komandas vārdā,

Kalvis Vērzemnieks.

09.05.2016.