Līdz sacensībām:
Vivus.lv MTB maratons 2021, 3. posms.

Alūksnes posms mūsu komandai nācis ar jaunu papildinājumu! Esam priecīgi paziņot, ka mūsu sastāvu piekrituši papildināt Rolands Burcevs un Māris Trepša. Abiem novēlam augstākos sasniegumus karjerā un vislabāko sadarbību trasē ar pārējiem komandas biedriem!

Jau ceturtā šīs sezonas sacīkste, kad Vasara Vasariņa mums sarūpēja ļoti siltos laika apstākļus. Termometrs jau atkal tuvu +30. Sen nepieredzēti man, no otrā koridora startējot, bija redzēt divus grupu kritienus jau pirmajā starta kalniņā! Turpinājumā jau Alūksnes izteiktākā iezīme ‘’pudeles kakls”, kas pārgāja vienās taciņas plūsmā. Tiem kas bija ne savos labākajos koridoros tas īpaši ‘’iegrieza’’, jo kādu apdzīt, lai tiktu ātrāk uz priekšu, nebija iespējams. Tikai ļoti reta vieta ļāva šo manevru. Kopumā trasē tādas sekcijas bija vairākas. Un tās taisnītes ko saucam par grantenēm bija par īsām, lai atgūtu taciņās iekavēto. Trase bija prasīga, gana tehniska, platajām stūrēm bija jo īpaši grūta. Personīgi man patika sekcija līdz Finišam sākoties no skatu torņa. Īpaša Extra bija daudzie skatītāji šinī apkaimē un viņu uzmundrinājums. Kūdra trases beigu daļā šķiet bija piebraukta blīvāka kā citus gadus, bet gan jau pie vainas bija lietus trūkums.

Visiem mūsējiem rezultāti labi – Kaspars pirmoreiz karjerā iebraucis TOP50, Rolands debitēja ar augsto 12.vietu, Mārim šis posms nebija vienkāršs, starts no aizmugures koridora salikumā ar manis iepriekš pieminēto ļāva pietuvoties nedaudz aiz 100.vietas. Pārējiem rezultāti atbilstoši savām varēšanām, jeb dodies uz sadaļu Rezultāti – tur viss precīzi pa plauktiņiem!

Komandas vārdā,

Atis Neļķe

26.07.2021.