Līdz sacensībām:
Vivus.lv MTB maratons 2014. 3.posms, Smiltene.

Visi ceļi ved uz Smilteni! Tā kā vairāku MTB Garkalnes braucēju atmiņas par bērnību saistās ar Smilteni, tad šī ir mūsu iemīļota un īpaša distance. Ne tikai mēs, bet arī citi velo mīļotāji svētdien savas slāpes devās veldzēt Smiltenes priežu mežos Vivus.lv MTB Maratona rīkotajās sacensībās.

Kā jau vairākus gadus ierasts gan maratona, gan pusmaratona starts tiek dots Sporta un atpūtas autokompleksa ‘’Teperis’’ autotrasē. Ar rekordlielu dalībnieku skaitu MTB Garkalne pieteica sevi startam Vivus MTB Pusmaratonam – 9 dalībnieki (+ 2 braucēji ārpus ieskaites) , kā arī vērts pieminēt, ka divi jaunieši startēja bērnu braucienā un Ernests ieguva godalgoto trešo vietu! Pavisam kopā 13 MTB Garkalnes krāsās! Mēs augam!

Diemžēl, šoreiz nevarēja piedalīties Oskars, jo viņam bija mazajiem alpīnistiem jārāda priekšzīme un iemaņas nometnē Valmierā (Apē ierindojās 26. vietā!) . Turklāt, pēc likstām ar veselību, ar lielu cīņas sparu un vēlmi braukt trasē ir atgriezies Kalvis!

Šogad bez īpašām izmaiņām velo draugi varēja izbaudīt paugurus un lejas, sūnas un nokritušus kokus kā pērn! Trases veidotāji –Brakovsku ģimene, bija kārtīgi pacentušies un nelika nevienu īsu brīdi atlaist spriedzi braucēju prātos. Niedrāja mežā pauguri augšup atņēma braucēju smaidus no sejām un tikai ļāva tiem parādīties uz sprīdi stāvajos nobraucienos.

Finišā ar sasitumiem un brūcēm ieradās Vitālijs, kura velo šajās sacensībās rūgti pievīla. Kalvis diemžēl nefinišēja fiziskās sagatavotības dēļ, taču pēc divpadsmitās klases beigšanas darbu uz velo sāk tikai tagad.

MTB Garkalne skaitļos: Sandijs Kļaviņš ierindojās augstajā 5. vietā, Vilnis godpilnajā 43. vietā un pirmo reizi komandas trijniekā ierindojās Kaspars Seržans (45.vieta), kurš bija neizsakāmi priecīgs finišēt pirms sava brāļa Vitālija (63. vieta). Stabilus rezultātus uzrādīja Juris (48.vieta), turklāt viens no šīs sezonas Garkalnes debitantiem Kaspars K. ieguva 58. vietu. Dažu desmitu sekunžu vēlāk finišēja Edgars (69. Vieta) un Atis (74. vieta). Turklāt, diemžēl, Kalvis šoreiz nefinišēja. Ar visām likstām ar tehniku un fizisko sagatavotību MTB Garkalne komanda ierindojās 7.vietā 51 komandu konkurencē.

13. Jūlijā būsim ierindā un aizstāvēsim Garkalnes komandas vārdu Latvijas Valsts Mežu Pusmaratona distancē Talsos uz visiem simts procentiem! Vispirms SEB Maratona posms Vietalvā. Lai mums labi ripo un veselība turas!